"Zajęcia baletowe z Aleksandrą Wojtanowicz-Piętowską

W dniu 05.02.2020r. (środa) w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia baletowe prowadzone przez Aleksandrę Wojtanowicz - Piętowską, założycielkę szkoły tańca i teatru "Dance Now",    w której od trzech lat uczy dzieci i młodzież tańca. Szkoła tańca i akademia teatru Dance Now prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży również w Garwolinie. Są to zajęcia baletu z miksem jazzu, tańca współczesnego oraz ćwiczenia sprawnościowe i rozciągające. uczą koordynacji ruchowej, wyrabiają poczucie rytmu, pomagają panować nad własnym ciałem. Kształtują u dzieci nawyk prawidłowej postawy ciała, uczą wdzięku, rozwijają naturalną potrzebę ruchu i tańca, kształtują wrażliwość, poczucie estetyki, wyrabiają muzykalność.

Dziękujemy Pani Oli za przeprowadzenie zajęć oraz rozbudzenie zainteresowań tańcem.