Informacja - otwarcie przedszkola

DRODZY RODZICE!!!
              W związku z decyzją Pani Burmistrz o otworzeniu przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta Garwolina  od dnia 11 maja 2020r. tj. ,,Komunikat w sprawie otwarcia przedszkoli” podjętą po dostosowaniu przedszkoli do reżimu sanitarnego, realizacji wytycznych GIS przez placówki oraz po przeprowadzonej kontroli Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w  Garwolinie dotyczącej stanu sanitarno-higienicznego przedszkoli.

Informuję co następuje:
 - Publiczne Przedszkole Nr 6 ,,Mały Europejczyk” ul Olimpijska 6  od dnia  11 maja 2020r.  będzie otwarte w godzinach od 6:00 – 17:00
- zapraszamy dzieci, których rodzice zadeklarowali wychowawcom ich pobyt  w placówce.
- przed  przyprowadzeniem dziecka proszę rodzica o zapoznanie się z wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w placówce    (procedura dostępna na stronie przedszkola)
- przed przyprowadzeniem dziecka proszę również o zapoznanie się, wypełnienie i podpisanie oświadczenia (oświadczenie znajduje się na stronie internetowej przedszkola) W/woświadczenie jest niezbędne podczas przebywania dziecka od dnia 11 maja 2020r.  w naszym przedszkolu. Prosimy o odesłanie oświadczenia na e-mail przedszkola pp6garwo@wp.pl .

Drodzy rodzice jest to niewątpliwie trudny czas dla Nas wszystkich. W związku z powyższym  mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, Wasze oraz Personelu Przedszkola proszę o współpracę i bezwzględne stosowanie się do funkcjonujących  w placówce procedur oraz obostrzeń funkcjonujących  w kraju.

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 6
                                                                                                                ,,Mały Europejczyk"