Informacja o funkcjonowaniu przedszkola w okresie wakacyjnym

Szanowni Rodzice,

W związku z pracą przedszkola w okresie wakacyjnym, przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie Wytycznych GIS. Z uwagi na powyższe, prosimy o wypełnienie KARTY zgłoszenia, wraz ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne jest zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku, w związku z wykonywaniem przez Państwa pracy w trybie stacjonarnym.

Proszę mieć na uwadze, iż w związku z reżimem sanitarnym ilość dzieci, jakie możemy przyjąć w tym samym czasie jest ograniczona. W przypadku gdy ilość zgłoszeń, przewyższy liczbę wolnych miejsc, przedszkole będzie musiało podjąć decyzję o kolejności przyjęć, mając na uwadze zapisy Wytycznych GIS i MZ. Apelujemy o rozważne i przemyślane deklaracje w rozbiciu na poszczególne tygodnie ,dni, co umożliwi sprawną organizację przedszkola.

Przedszkole nasze nie dyżuruje w terminie od 13 lipca do 24 lipca 2020 r. – urlopy pracownicze.
Kartę zgłoszenia należy złożyć w przedszkolu lub przesłać drogą mailową do 23.06.2020r. tj. wtorku - pp6garwo@wp.pl

Karta zgłoszeniowa do pobrania w plikach