"Liście się złocą w całym lesie, to znak właśnie, że już jesień" - powitanie Pani Jesieni 22.09.2021

W dniu 22.09.2021 pożegnaliśmy Lato a przywitaliśmy Jesień.
Dzień ten od samego rana był pełen atrakcji.

Zaczął się od przyjścia do przedszkola w pięknie wykonanych jesiennych wiankach wykonanych wspólnie z rodzicami z jesiennych liści i różnych innych skarbów. Każdy opowiadał z wielkim entuzjazmem z kim robił  i z czego wykonanyy był jego wianek.

Po śniadaniu czekała na dzieci niespodzianka, krótkie przedstawienie teatralne w wykoniu personelu przedszkola pt. "Rzepka" J. Tuwima. Następnie pojawiła się pięknie wystrojona Pani Jesień. Dzieci powitały ją refrenem piosenki "Idzie jesień" przy akompaniamencie gitary. Gdy skończył się koncert jesiennych piosenek w wykonaniu grup wspólnie z Panią Jesień udaliśmy się na paradę w pobliżu przedszkola. Nie obyło się również bez  pięknych zdjęć z tak zacnym gościem w przepięknej scenerii wykonanej specjalnie na tę okazję.

Popołudniu odbyły się też liczne quizy i zabawy jesienne. To był fajny dzień Wyluzowany