„Liście się złocą w całym lesie, to znak właśnie, że już jesień" - Optymistyczne pożegnanie Lata i powitanie Jesieni

Dzisiejszego dnia nasze kochane przedszkolaki z Małego Europejczyka uroczyście pożegnały lato i powitały jesień. Nadejście jesieni, kolejnej pory roku, było doskonałą okazją do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście pożegnać Panią Lato. Wszystkie grupy przedszkole przybyły na spotkanie, przebrane w różnobarwne kolory jesieni oraz barwne wianki. Wspólnie z całą społecznością przedszkolną odśpiewaliśmy piosenkę żegnającą lato. Następnie pojawiła się postać Pani Jesieni, która przy melodii powitała nasze przedszkolaki. Głośne oklaski powitały złotą Panią Jesień, która zadawała przeróżne zagadki dzieciom. Zapanowała radosna atmosfera a pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu.
Była również przygotowana niespodzianka dla dzieci. Wychowawczynie wcieliły się w rolę aktorów i wystawiły mini sztukę teatralną pt.: "Rzepka" Juliana Tuwima. Aktorzy wspaniale odegrali swoje rolę. Natomiast publiczność była oczarowywana występem. Zapraszamy do fotorelacji.