Poznajemy zawody naszych rodziców - policjantka.

W ramach cyklu "Poznajemy zawody nazych rodziców" w dniu 05.10.2021
odwiedziła nas mama Helenki - pani policjantka - mł. asp. Małgorzata Pychner.

W ramach cyklu "Poznajemy zawody nazych rodziców" w dniu 05.10.2021

odwiedziła nas mama Helenki - pani policjantka - mł. asp. Małgorzata Pychner.

Pani Małgosia bardzo ciekawie opowiedziała o pracy policjanta, pokazała dzieciom  podstawowe atrybuty (strój, odznaka, lizak policyjny i oczywiście najprawdziwsze kajdanki, które cieszyły cie ogromnym powodzeniem Mrugnięcie).

W przystępny sposób przekazała dzieciom, że policjant nie łapie jedynie złodziej, ale również służy wszystkim pomocą. Wspólnie przypomnieliśmy sobie najważniejsze numery alarmowe oraz zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach oraz podróżowania samochodem.

Pani Małgosia przygotowała też dla dzieciaczków niepodziankę - zebrała od przedszkolaków odciski palców /dłoni/. Dzieci miały okazje doświadczyć elementów prawdziwej pracy policjanta. Ale to nie był koniec niespodzianek - otrzymaliśmy również przepiękne kolorowanki, które utrwalają wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem.

Bardzo dziękujemy mamie Helenki za przybycie, poświęcony czas i niesamowicie ciakwe spotkanie.