Dzień postaci z bajek

Dzień postaci z bajek przebiegł w radosnej atmosferze, wszystkie dzieci przyszły przebrane za jakąś postać z bajki. Zabawę zaczeliśmy od odgadywania zagadek, następnie dopasowywaliśmy do siebie postacie lub ich rekwizyty/symbole. Kolejnym zadaniem było odgadnięcie z jakiej bajki pochodzi piosenka, następnie dziewczynki zatańczyły dla chłopców, a chłopcy dla dziewczynek. Później wspólnie zatańczyliśmy do piosenek pochodzących z bajek. Ostatnim elementem naszego dnia było zaprezentowanie swojego stroju podczas pokazu mody. Na koniec oczywiscie nie zabrakło wspólnych zdjęć grupowych :) Chętne dzieci zrobiły sobie zdjęcia z maskami przygotowanymi przez Panią :)  To był na pewno dzień pełen emocji :)