Odwiedziliśmy Warszawę ...

W dniu 16 listopada 2021roku dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.

Na początku naszej wycieczki udaliśmy się do sali zabaw Fun Park Digiloo. Dwie godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnrodne przeszkody i miejsca aktywności minęły nam bardzo szybko. Wszystkie dzieci były zachwycone nowo poznanym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniakał.

Następnie udaliśmy się na Wystawę Cosmos Discovery - około dwóch godzin zwiedzania. Wystawa ta opowiada historię podboju kosmosu, od pierwszych historycznych prób, aż po obecne wyprawy i przyszłość lotów kosmicznych. Wystawa prezentuje ponad 200 oryginalnych eksponatów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Rosji oraz Polski.

Pełni wrażeń i dobrego humoru wróciliśmy do przedszkola.