"Życzenia dla Babci I Dziadka"

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Z powodu koronawirusa w tym roku nie zobaczymy się na okolicznościowej uroczystości z okazji Waszego święta, ale bez życzeń się nie obędzie.Chcemy Wam drodzy Dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia w formie multimedialnej, które znajdziecie na naszej stronie internetowej pp6malyeuropejczyk.pl w zakładkach grup. Tymi krótkimi występami chcemy Wam podziękować za Waszą troskę i bezgraniczną miłość do swoich kochanych wnucząt. Mamy nadzieję, że za rok uda nam się spotkać osobiście w naszym Małym Europejczyku.

Życzenia z okazji Dnia Babci I Dziadka 2022

Zdjęcie Dzień Babci I Dziadka 2022