XI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO OPTYMIZMU 1️⃣0️⃣.0️⃣5️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣®️

XI Swieto Optymizmu 2022
XI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO OPTYMIZMU 1️⃣0️⃣.0️⃣5️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣r. Polskie Centrum Optymizmu i Happy Kindergarten
We wtorek, 1️⃣0️⃣ maja 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣r., wszystkie optymistyczne przedszkola w Polsce obchodziły XI Ogólnopolskiego Święto Optymizmu.
„Święto Optymizmu” patronują autorki programu I. Dzierzgowska i Cecylia Mirela Nawrot .Celem programu jest przede wszystkim rozwijanie postawy optymizmu , integracji i współpracy społeczności przedszkolnej. ,"Święto Optymizmu" to szczególny dzień dla dużych i małych, którzy czują się optymistami, przepełnieni są radością życia, uśmiechem, empatią, doceniają przyjaźń i są pozytywnie nastawieni do otaczającego go świata. Tacy jesteśmy i my, dzieci, personel przedszkola MałyEuropejczyk, rodzice dzieci, dlatego też wszyscy braliśmy udział we wspólnej zabawie i działaniach.
                 W tym roku mottem przewodnim były "Żółte latawce optymizmu". Żółty kolor symbolizował "Sukces dziecka". Ten świąteczny dzień, jak zwykle obfitował w różnego rodzaju atrakcje. Dzieci z Małe Europejczyka już od samego rana przygotowywały piękne ,żółte latawce oraz prace plastyczne. W tym dniu każdy Mały Optymista otrzymał również pamiątkowy medal. O godz. 10:30 wszystkie przedszkolaki zebrały się w sali grupy 6 "B" - Tygryski  i zaśpiewały piosenkę pt.: "Góra do góry" Małe TGD. Kolejną część dnia spędzili na boisku miejskim znajdujacym sie przy przedszkolu korzystając z wielu atrakcji min.: z zajęć muzyczno- ruchowych. 
Po wspólnej zabawie nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia .

Zachęcamy do obejrzenia filmu z tego dnia TUTAJ↓