Wyjście do Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy Szkołę Podstawową. Dzieci zapoznały się z nowym środowiskiem. Zostaliśmy oprowadzeni praktycznie po całej szkole. Na samym początku zostaliśmy zaproszeni do czytelni gdzie Kółko czytelincze przygotowało dla nas krótkie przedstawienie, później oczywiście były różne pytania dotyczące przedstawienia, a następnie zagadki za które były drobne upominki :) Jedna z klas przygotowała dla nas piosenkę, wiec na chwilę mieliśmy okazje usiąść w ławce szkolnej i zobaczyć jak to jest. Zwiedzilśmy stołówkę, salę gimnastyczną, salę komputerową, świetlicę, posłuchaliśmy o patronce szoły. Wizyta w szkole była bardzo interesująca dla naszych Misiów, były bardzo ciekawe i uważnie słuchały wszystkich informacji.