„OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW” W DNIU DZIECKA! - 1️⃣.0️⃣6️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣®️

Olimpiada Sportowa  Przedszkolaka z Progresem

Chcąc uczcić jedno z najważniejszych Świąt w roku tj. Dzień Dziecka, w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy olimpiadę sportową dla dzieci, która upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji przedszkolaków. Zła pogoda nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie.
Po rozgrzewce każda z drużyna pod okiem swojego trenera z Akademia Młodego Piłkarza Progres Garwolin miała możliwość sprawdzenia się w różnych konkurencjach sprawnościowych. Konkurencje sportowe dobrane były do młodszego jak i starszego wieku przedszkolnego. Zależało nam na tym by, zarówno dzieci trzyletnie jak i sześcioletnie poczuły się w tym dniu "sportowcami". W programie olimpiady znalazły się konkurencje indywidualne, grupowe, zespołowe, wspólne zabawy muzyczne. Na naszej olimpiadzie każdy przedszkolak był zwycięzcą, każdy zdobył "medal olimpijski" oraz prezent z okazji Dnia Dziecka.
Bardzo serdecznie dziękujemy trenerom z Akademii Młodego Piłkarza Progres ♥