"Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy, bo my sześciolatki do szkoły idziemy" - pożegnanie przedszkola.

21 czerwca 2022r. odbyła się w naszej grupie - "Smerfy"  uroczystość pożegnania przedszkola. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnania. W uroczystości tej uczestniczyli też rodzice. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom za te chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, były także podziękowania dla rodziców, którzy w szczególny sposób byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i służyli swoją bezinteresowną pomocą.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.