"DZIEŃ TATY" - 2️⃣3️⃣.0️⃣6️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ r.

Dzień taty w przedszkolu

Niedawno obchodziliśmy Dzień Mamy, a następnie Dzień Dziecka. Kalendarz nie zapomniał o kolejnym, ważnym święcie – Dniu Taty.
Czy tacie potrzebny jest specjalny dzień, czy wystarczy, że obchodzimy Dzień Mamy? Odpowiedź jest prosta! Tak jak mama, również tata zasługuje na swoje święto. Dlatego dzieci z Małego Europejczyka przygotowały wiersze, piosenki, inscenizowane tańce, korowody taneczne. Na zakończenie uroczystości wręczały swoim tatusiom własnoręcznie wykonane prezenty i również składały im życzenia. Był to niezwykle radosny dzień, dzień pełen wrażeń nie tylko dla dzieci, ale też i dla naszych wspaniałych gości, którzy bardzo przeżywali występy swoich pociech.
Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia wszystkim Ojcom i Opiekunom, którzy każdego dnia dbają o bezpieczne i beztroskie dzieciństwo najmłodszych!
Życzymy Wam ogromu dziecięcych uśmiechów oraz oczywiście przespanych nocy♥

Życzenia na dzień taty