"Powitanie Jesieni".

"Idzie lasem Pani Jesień,

jarzębinę w koszu niesie.

Daj korali nam troszeczkę,

nawleczemy na niteczkę".

Dzisiejszego dnia - 23 września nasze kochane przedszkolaki z Małego Europejczyka" uroczyście pożegnały lato i powitały jesień. Nadejście jesieni, kolejnej pory roku, było doskonałą okazją wspólnej zabawy. Dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się aby uroczyście powitać Panią Jesień. Wszystkie grupy przedszkolne przybyły na spotkanie przebrane w różnobarwne kolory jesieni oraz barwne wianki. Wspólnie z całą społecznością przedszkolną odśpiewaliśmy piosenkę witającą Panią Jesień, która pojawiła się w sali i powitała nasze przedszkolaki. Była  również przygotowana niespodzianka dla dzieci. Nauczycielki wcieliły się w rolę aktorów i wystawiły minisztukę teatralną??????? pt. "Na straganie". Aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Natomiast publiczność była oczarowana występem.