„Marzenia Dzieci” – wizyta najważniejszego Mikołaja, Mikołaja Pawlaka – Rzecznika Praw Dziecka - 6.12.2022r.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań przygotowywały listy do Świętego Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.
Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Jako pierwszy zawitał do naszej placówki zabytkowym samochodem VW. ( Marcin Gorbaczuk )
Dzieci czekały w sali gimnastycznej na Rzecznik Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka i Panią Marzena Świeczak Burmistrz Miasta Garwolin . Pani Dyrektor Halina Małgorzata Warczyńska zaprosiła wyjątkowego gościa, który stoi na straży Praw Dzieci. Spotkanie z Św. Mikołajem i jego pomocnikami minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Elfy nie tylko niosły prezenty, ale kolejne marzenia, pomysły i cele naszych dzieci do zrealizowania w przyszłym roku.

Panie Rzeczniku Praw Dziecka Mikołaju Pawlaku bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Były to dla Nas wyjątkowe Mikołajki

Mikołajki z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem