„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego , witamy serdecznie chłopaka każdego”.

Tego dnia każdy nasz chłopak mógł się poczuć bardzo wyjątkowo. Wspólną zabawę dzieci rozpoczęły od poszukiwania ukrytych w sali kopert, w których zapisane były przywileje chłopaków obowiązujących ich tylko w tym właśnie dniu, czyli np. dzisiaj chłopaki mają pierwszeństwo. Wszystkie dzieci usiadły do pracy plastycznej - stempowanie patyczkami higienicznymi.

Oprócz tego dzieci śpiewały piosenki i tańczyli. Na koniec dziewczynki rozdały chłopakom prezenty, zostały wręczone krawaty SUPERCHŁOPAKÓW. Podczas swobodnych zabaw na dywanie.

To był cudowny dzień. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich SUPERCHŁOPAKÓW!