Wszystkie dzieci są radosne, bo za oknem widać wiosnę - Pierwszy dzień Wiosny

Dziś świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Pierwszym zadaniem było ułożenie wyrazów z liter - nazw które widzielismy na ilustracjach. Później za pomocą latarki rozpoznawaliśmy i nazywaliśmy pierwsze wiosenne kwiaty, które były ukryte za trawą, a następnie dopasowywaliśmy nazwy i ilustracje do prawdziwych kwiatów, które dzieci przyniosły do przedszkola na przywitanie Pani Wiosny. Później wspólne zdjęcie z Panią Wiosną. Mieliśmy również miłą niespodziankę - odwiedziła nas grupa Smerfów z Publicznego Przedszkola Nr 2 "Akademia Pana Kleksa"  z pięknymi wiosennymi wiatrakami, kwiatami i dobrym słowem - za co BARDZO DZIĘKUJEMY. Później wybraliśmy się na poszukiwanie oznak wiosny ze specjalnie przygotowanymi lupami i podpowiedziami co mamy szukać. Na koniec zdjęcia w wiosennej fotobudce :)