"SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ"

29.10.2019 (wtorek) "PSZCZÓŁKI" w ramach współpracy z biblioteką, odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną Oddziała dla Dzieci. Jak zawsze czekała na nas pani Magda, która opowiedziała nam o PROJEKCIE DLA DZIECI " Z KSIĄŻKĄ NA START", każdy przedszkolak dostał imienną kartę na którą należy przyklejać naklejki, które dzieci będą zdobywać na kolejnych wizytach z rodzicami w bibliotece. Dzieci maiały okazję wysłuchać bajeczek czytanych przez panią Magdę "Bajeczka o czerwonej kropce" , "Bijacz". Jak zawsze starczyło również czasu na wspólną zabawę. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Serdecznie dziekujemy pani Magdzie za rozwijanie zainteresowań czytelniczych i wprowadzenie nas w świat książek.