Dzień Rodziny

,,Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę…” ‍‍‍❤️

W dniach 20.05.2024r. -24.05.2024r. w Publicznym Przedszkolu Nr 6 ,,Mały Europejczyk” dzieci zaprosiły rodziców na swój pierwszy teatralny występ z Okazji Dnia Rodziny.

Rodzice w tych dniach dzięki swoim pociechom mogli się przenieść do krainy baśni i bajek: ✨

w grupach 3-4 latków wkroczyć w świat ,,Kaczki Dziwaczki”
w grupach starszych tj. 5-6 latków zawitać w tajemniczym świecie ,,Calineczki” ‍♀️
Nasze przedszkolaki zaprezentowały wyjątkowo piękne przedstawienia i zaśpiewały wzruszające piosenki będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. ❤️ Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienia te dedykowane są ukochanym Rodzicom. ‍‍

Święto Rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy.

Świętowanie Dnia Rodziny w przedszkolu nie tylko dostarczyło dzieciom miłych wspomnień, wzruszeń i radości ale także przyczyniło się do zbudowania silnej społeczności przedszkolnej, wspierającej rozwój dzieci.

Dziękujemy za wspólnie spędzone cudowne chwile małym aktorom oraz rodzicom.