"Dzisiaj z przedszkola odchodzą starszaki. Lecz co poradzić czas wszystko zmienia – nam pozostaną tylko wspomnienia”

W dniach 17.06.2024r. -20.06.2024r. w Publicznym Przedszkolu Nr 6 ,,Mały Europejczyk” odbyło się uroczyste pożegnanie naszych Kochanych sześciolatków. Na widowni zasiedli wzruszeni rodzice oraz rodzeństwo. ❤️‍‍‍

Pożegnanie z przedszkolem to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i wychowawców. ✨ Czas leci niebłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykowały się do kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Zakończył się ich 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań oraz wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielnymi, odważnymi i ciekawymi świata starszakami. ➡️

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Małgorzata Warczyńska z dumą wręczając dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola. Polonez w wykonaniu przedszkolaków był niezapomnianym wydarzeniem i wzruszającym momentem. Przedstawienie teatralne ,,Na Zamku Królewskim” było pomocnym drogowskazem dla dzieci w dążeniu do celu, a słowa piosenki ,,Śmiej się jak ja” w wykonaniu 5-latków dały moc na dalszy etap edukacji i tak powoli zakończyliśmy uroczystość.

Ochmistrz spektaklu na Dworze Królewskim ogłosił, że bale kończyły się korowodami i hucznymi przyjęciami. Nasz spektakl zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez szefową kuchni Panią Małgosię Rogalę.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za cudowne przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, Rodzicom za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w pracę przedszkola oraz wychowawczyniom za dobro, cierpliwość, serce i troskę.

Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – Udanych Wakacji, powodzenia i sukcesów w szkole!!!

 

pożegnanie sześciolatków