„Idzie lasem Pani Jesień kolorowe kosze niesie”

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. 22 października do przedszkola przybyły grzyby, liście, dynie i różne leśne zwierzęta. Właśnie w takich strojach na koncert jesienny stawiły się nasze przedszkolaki. Nasza ogrodowa scena została udekorowana kolorowymi liśćmi, drzewami, słonecznikami oraz pięknymi jesiennymi koszami, aby przybliżyć naszym przedszkolakom barwy jesieni. Wszystkie grupy przedszkolne, nauczyciele, pracownicy przedszkola zebrali się w ogrodzie, gdzie za chwilę miał rozpocząć się Jesienny koncert pt. „Idzie lasem Pani Jesień kolorowe kosze niesie” Podczas spotkania, w pięknych strojach i jesiennej scenerii przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności taneczne, wokalne. Nasze „Smerfy” zaśpiewały piosenkę pt. „Zbieramy grzyby”. Wspólnie z wszystkimi przedszkolakami uczestniczyliśmy w konkursach prowadzonych przez Panią Jesień. Na zakończenie odbyła się degustacja owoców i warzyw. To radosne wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.