Dziś na Stadionie Miejskim nasze przedszkole obchodziło Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, a dzieci przygotowały piękny występ dla swoich najbliższych . Wzruszające utwory takie jak „Jedno serce mam” czy „Mama, tata – najpiękniejsze słowa świata” wywołały łzy i szerokie uśmiechy na twarzach rodziców .