Tydzień 27-30.04.2020 Mały optymistyczny patriota

W tym tygodniu  realizujemy temat kompleksowy "MAŁY OPTYMISTYCZNY PATRIOTA" w dniach 27-30.04.2020 r.

W tym miejscu znajdziecie materiały (piosenkę, wiersz, pracę plastyczną, zabawy ruchowe itp.), które mogą stanowić pomoc oraz inspirację do efektywnego wykorzystania tego czasu.

Zachęcamy również do zaglądania do zakładki „Bank pomysłów”

w którym udostępniamy Wam i Waszym dzieciom ciekawe linki, czy pomysły do wykorzystania                                                                        czasu w domu i spędzenia czasu ze wszystkimi domownikami.

Czekamy z niecierpliwością na wasze prace, podzielcie się na fanpage "Małego Europejczyka" pod postem

"Co dzisiaj u Was słychać"

z dopiskiem #Koteczki.  Będzie nam bardzo miło.

Z wyrazami szacunku,

Wychowawczynie grupy Koteczki