...Jestem już prawdziwym SMERFEM...

W piątek 12 października 2018roku, odbyła się w naszym Przedszkolu bardzo ważna i podniosła uroczystość: dzieci z grupy 3 "A" - Smerfy  zostały pasowane na przedszkolaka. Zanim jednak to nastąpiło wszystkie dzieci zaprezentowały niemal zupełnie bez potknięć wspaniały program artystyczny: recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły w uroczej scenerii przygotowanej na tę okazję. Po występie nadszedł czas na pasowanie – pani Dyrektor Halina Małgorzta Warczyńska specjalnie do tego przygotowaną kredką każdego z osobna wprowadziła w poczet pełnoprawnych przedszkolaków. Na koniec wszystkie dzieci mogły wreszcie odetchnąć z ulgą i oddać się już tylko świętowaniu z pamiątkowym dyplomem i poczęstunkiem.