Wiewiórczki - 6 "C"

 • Dzień przedszkolaka

  W dniu 20.09.2018 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka pod hasłem "Wszyscy Polacy to jedna rodzina z sercem biało-czerwonum zabawa się zaczyna". Odśpiewaliśmy hymn narodowy, a następnie uczestniczyliśmy w  różnych grach i zabawach. Kolejnym etapem naszego dnia było rozpoczęcie projektu "Mały miś w świecie wielkiej literiatu" wybraliśmy imię dla naszego grupowego misia, którego nazwaliśmy Benio. Posłuchaliśmy opowiadania o jego przygodach, a następnie każdy próbował ulepić z ciastoliny swojego misia Śmiech.

  Czytaj Więcej o: Dzień przedszkolaka

  2018-09-20

 • Wycieczka do Magicznych Orgodów

  21 września uczestniczyliśmy w wycieczce do Magicznych Ogrodów, dzieci były zachwycone. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory, korzystaliśmy z wielu atrakcji tj.tory przeszkód, ciuchcia, zjeżdżalnie, dmuchańce, place zabaw, huśtawki, karuzele, zamek wróżek. Po parku oprowadzał nas Pan, który opowiedział nam o wszystkich tajemnicach i istotach znajdujących się w magicznych ogrodach.

   

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Magicznych Orgodów

  2018-09-21

 • Przywitanie Jesieni

  Wspólnie z grupą 6A i 6B przywitaliśmy Panią Jesień, śpiewając  przygotowane przez poszczególne grupy piosenki oraz rozwiązywanie ciekawych zadań i zagadek. Próbowaliśmy darów Jesieni tj. jabłek, śliwek itp. Musieliśmy odnaleść kapelusz i kosz Pani Jesieni słuchając wskazówek czytanych przez Panie Uśmiech

  Czytaj Więcej o: Przywitanie Jesieni

  2018-09-24

 • Dzień Chłopaka

  W naszej grupie świętowaliśmy dzień chłopaka, dziewczynki wręczyły chłopcom medale oraz prezenciki, dziewczyny oczywiście również dostały upominek, wiec wszyscy czerpali radość z tego szczególnego dnia Śmiech

  Czytaj Więcej o: Dzień Chłopaka

  2018-10-01

 • Dzień uśmiechu

  5 października obchodziliśmy dzień uśmiechu Śmiech. W tym dniu wszyskim towarzyszył uśmiech na twarzy. Uczestniczyliśmy w różnych grach i zabawach, natomiast na koniec wszystkie dzieci przygotowały "Order Uśmiechu" dla swoich rodziców.

  Czytaj Więcej o: Dzień uśmiechu

  2018-10-05