Koteczki 4 "A

 • Dzień przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka spędziliśmy aktywnie, najpierw w sali dzieci dostały etykietki symbolizujące obchodzone święto, następnie bawiliśmy się i tańczyliśmy do różnych utworów muzycznych. 

  Później wyszliśmy do ogrodu przedszkolnego w którym wykonaliśmy rozgrzewkę oraz zorganizowaliśmy zawody sportowe z różnymi konkurencjami, oczywiście wszystkie dzieci wygrały, a odchodząc do domu dostały w nagrodę kolorowego balonaŚmiech.

  Czytaj Więcej o: Dzień przedszkolaka

  2020-09-21

 • Dzień chłopaka

  Podszas dnia chłopaka dziewczynki wręczyły chłopcom medale które zawiesiły im na szyjach. Następnie bawiliśmy się w "Kodowanie na dywanie". Układaliśmy kolorowe kubeczki w odpowiednim miejscu na macie poprzez współrzędne które podwała Pani. Gdy ułożyliśmy wszystkie kubeczki dzieci miały za zadanie odgadnać co nam wyszło. Oczywiście nie było z tym wiekszego problemu. Odrazu odgadli, że jest to samochód i to była przepowiednia prezentów które dziewczynki przygotowały dla chłopców, więc po sprzątnięciu kubeczków i maty, zaśpiewałyśmy chłopakom " Sto lat", a następnie dziewczynki wręczyły chłopcom prezenty.

  Czytaj Więcej o: Dzień chłopaka

  2020-09-30

 • Dzień drzewa

  "Kółko małe, kółko duże.
  Głowa prosto ręce w górze.
  Schyl się w prawo,
  schyl się w lewo
  tak się w lesie chwieje drzewo."

   

  Wspólną zabawą świetowaliśmy DZIEŃ DRZEWA, zabawy ruchowe, układanie puzzli, poznawanie nowych informacji nt. drzew. 

  Później wybraliśmy się na spacer badawczy do parku, gdzie za pomocą lupy poznawaliśmy budowę drzewa (kory, liści itp.) 

  Czytaj Więcej o: Dzień drzewa

  2020-10-09