Koteczki 5 "A"

 • Dzień kropki

  Dzień Kropki to niezwykłe święto. Jego celem jest rozbudzenie w dzieciach kreatywności, a także wzmocnienie ich pewności siebie. 

  Obchody Dnia Kropki zapoczątkowało wydanie przez Petera H. Reynoldsa książki pt. "Kropka". - Opowiada ona o dziewczynce, która nie wierzyła we własne siły. Dopiero dzięki namalowaniu kropki, za co pochwaliła ją nauczycielka, dziewczynka rozkwitła i odnalazła w sobie wielki talent. 

  Koteczki najpiew obejrzały animowaną bajkę na podstawie książki, następnie rozwijały swoją wyobraźnię oraz kreatywność przekształcając kropki w różne zwierzątka, rośliny, rzeczy, itp. :) 

  Czytaj Więcej o: Dzień kropki

  2021-09-15

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka minął nam bardzo szybko w radosnej i wspaniałej atmosferze. Spotkliśmy się w jednej z sal zaśpiewaliśy piosenkę "Życie przedszkolaka" dzięki której braliśmy udział w akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto uczijmy je tańcem i piosenką" pod patronatem  "Bliżej przedszkola". Pani Dyrektor wraz z maluszkami otworzyła pudełko pełne balonów które pofruneły wysoko zanosząc wszystkie nasze życzenia, które mamy nadzieję, że się spełnią. Na koniec każdy koteczek dostał medal super przedszkolaka :)

  Czytaj Więcej o: Dzień Przedszkolaka

  2021-09-20

 • Przyszła do Nas Pani Jesień

  Pierwszy dzień Jesieni był dla Nas bardzo intensywny. Po śniadanku zostaliśmy zaproszeni na teatrzyk "Rzepka" wiersz czytała Pani Dyrektor natomiast aktorami były nauczycielki z naszego przedszkola. Dzieci były zachwycone występem. Następnie wybraliśmy się na paradę tarasami przedszkola w naszych pięknych wianuszkach podziwiając pięknie przyozdobione parapety darami jesieni. W sali nazwaliśmy i pokazalśmy dary jesieni a następnie zrobiliśmy mini sesję przy kąciku przyrodnicznym w którym umieściliśmy wspólnie zgromadzone dary jesieni. 

  Czytaj Więcej o: Przyszła do Nas Pani Jesień

  2021-09-22