"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY" - MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

Drodzy rodzice.

W roku szkolnym 2021/22 nasza grupa przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego  "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury".

Na czym polega projekt? - Dzieci wraz z nauczycielem wybrały grupową maskotkę - Misia (Dyzio) który odbędzie czytelniczą podróż po domach czytelników.  Miś został wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpisują tytuł utworu, który został przeczytany, a dzieci wykonują pamiątkowy rysunek lub odbijają swoją rączkę. W ramach realizacji projektu będziemy też zapraszać do czytania dzieciom bajek w przedszkolu rodziców, naszych absolwentów i innych gości. Podjęte działania rozbudzą wsród dzieci zainteresowanie książką, dla rodzin będzie to okazja do wspólnej zabawy i twórczego spędzania czasu ze swoim dzieckiem.