MAGICZNY LAS - "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"

Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Celem akcji jest zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcania dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy poruszające podczas zajęć. W ramach inicjatywy "Dzieci uczą rodziców" raz w miesiącu będziemy przeprowadzać zajęcia podejmujące tematykę np. bezpieczeństwa, ekologii, kultury, historii. Dzieci są bardzo ciekawe świata, zadają mnóstwo pytań. Dlatego też tematyka zajęć będzie bardzo szeroka. Pazdziernikowy temat zajęć to " Magiczny las" Każde zajęcia będą składały się z dwóch części: w pierwszej nauczyciele będą wprowadzać dzieci w tematykę zajęć, a w drugiej dzieci otrzymają zadanie do wykonania.