Roztrzygnięcie konkursu na "Eko- zabawkę"

Dzieci z naszego przedszkola wzieły udział w konkursie zorganizowanym przez Ekolider - Centrum Usług Komunalnych Jarosław Wyglądała oraz Firmę PreZero Service Centrum Sp.z.o.o. Konkurs nosił tytuł „Eko – zabawka“.

Zadaniem dzieci wraz z rodzicami było zaprojektowanie i wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika. Wpłynęło 19 prac z naszego Małego Europejczyka. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali docenieni przez organizatora i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Nagrody zostały wręczone przez Marzenę Świeczak Burmistrz Miasta Garwolina, Jarosława Wyglądałę właściciela firmy Ekolider, Michała Adamca Dyrektora Oddziału Firmy PreZero Service Centrum Sp.z o.o. Po wręczeniu dyplomów i nagród rzeczowych wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie również były prezentowane prace uczestników.

♥Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie. W naszej galerii można zobaczyć nagrodzonych uczestników oraz wystawę przygotowanych prac.