,,RADOSNA WIOSNA” - z Happy Kindergarten 2️⃣1️⃣.0️⃣3️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣®️

,,RADOSNA WIOSNA” - 2️⃣1️⃣.0️⃣3️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣®️ Tak się bawiliśmy i witaliśmy pierwszy dzień wiosny…

Dzień 21.03.2022 był w Publicznym Przedszkolu Nr 6 ,,Mały Europejczyk” dniem wspaniałej zabawy i twórczej pracy. Dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności i umiejętności występując w tańcu ,,straszne żaby”, grając na ukulele oraz przeprowadzając interesujące eksperymenty, nauczyciele natomiast w tym dniu wcielili się w rolę aktorów inscenizując wiersz ,,Przyjście wiosny” J. Brzechwy.

Dzień był dniem szczególnym ponieważ mogliśmy gościć wyjątkową osobę tj. Panią Burmistrz Garwolina dr Marzenę Świeczak, Marzena Świeczak Burmistrz Miasta Garwolin która wspólnie z dziećmi w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytała wiosenny wiersz pt. ,,Wiosna” M. Strzałkowskiej i uczestniczyła wraz z dziećmi w warsztatach badawczych tj. ,,zabawy z piskiem hydrofobowym” przeprowadzając eksperymenty. Dzień wspólnej zabawy zakończył się barwnym korowodem z Panią Wiosną wzdłuż przedszkolnego ogrodu przy piosence ,, Maszeruje wiosna”.