Uroczyste pożegnanie absolwentów - "Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy, bo my sześciolatki do szkoły idziemy"

Smerfy, Misie i Tygryski pożegnały przedszkole !

Wzruszeni rodzice obejrzeli koncert przygotowany przez swoje pociechy, które po wakacjach idą do szkoły. Imprezę rozpoczęła część artystyczna: pożegnalne wiersze, piosenki i utwory grane na instrumentach a na zakończenie każda grupa zatańczyła poloneza. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły dużo pracy, a rodzice i Pani dyrektor przedszkola Halina Małgorzata Warczyńska docenili to gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, albumy. Uroczysty dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem.

→ Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały czas spędzony razem, życzymy słonecznych wakacji oraz pomyślności na dalszych szczeblach edukacji.

→ Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Życzenie na zakończenie roku 2021/2022