Dyplom dla naszego przedszkola za udział w akcji "Szkoła pamięta" 2022r.

Drodzy Rodzice
Nasze przedszkole zostało zgłoszone do akcji #SzkołaPamięta, która była zorganizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Przedszkole otrzymało dyplom / podziękowanie.
Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.
Mimo, że akcja już się zakończyła starajmy się przez cały rok pamiętać o tych miejscach w Garwolinie.
"Szanowni Państwo,
w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła pamięta”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 11 tysięcy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych.
W załączeniu przekazuję pamiątkowy dyplom."
Dyplom szkoła pamięta 2022