Spotkanie z policjantem st. sierż. Jarosław Buczek z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie - 7.11.2022r.

7 listopad do przedszkola z wizytą przybył Pan policjant,
st. sierż. Jarosław Buczek z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. ( Policja Garwolin )
Pan policjant spotkał się z przedszkolakami wszystkich grup wiekowych. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym.
Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówił. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan policjant Jarosław przybliżył dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Opowiadała o postępowaniu dzieci w różnych sytuacjach, dając im możliwość oceny - czy zachowywały się dobrze, czy też niewłaściwie.
Dzieci z grup czterolatków, pięciolatków i sześciolatków wspólnie z policjantem, przećwiczyli bezpieczne przejście przez pasy. Zapamiętają, że przechodząc przez przejście dla pieszych nie należy biec ani spacerować, że trzeba przez nie przejść szybkim i zdecydowanym krokiem.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest profesja policjanta.
 Spotkanie z policjantem Garwolin