Spotkanie z Rodzicami „Wszyscy Razem – w drodze do Betlejem"

Dziś gościliśmy w przedszkolu wyjątkowych gości bo Rodziców, którzy przyszli uczestniczyć w uroczystości " Wszyscy Razem - w drodze do Betlejem". Najpierw odbyło się wspólne spotkanie na dużej sali, gdzie zaproszony zespół grał dla nas kolędy i pastorałki, które wspólnie śpiewaliśmy. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia i rozeszliśmy się do swoich sal w któryh przygotowaliśmy niespodziankę dla Rodziców. Głównymi aktorami były dzieci, ale Rodzice również mieli swój udział w spotkaniu. Przygotowaliśmy śpiewniki i w śpiewaniu paru utworów pomagali nam Rodzice. Na koniec wręczyliśmy Rodzicom prezenty przygotowane przez dzieci :)

Dziękujemy serdecznie mamie Julci O. za zrobienie fotorelacji z tego mile spędzonego ale i intensywnego wieczoru.