"Spektakl - Baśnie Dalekiego Wschodu"

Dnia 8 października wszystkie nasze przedszkolaki obejrzały spektakl pt. „Baśnie Dalekiego Wschodu” w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury przy ul. Nadwodnej, w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie.

Główny bohater - odważny i szlachetny Sindbad porywa widzów w niesamowitą podróż w nieznane, w poszukiwaniu sposobu zdjęcia zaklęcia rzuconego na swego ukochanego brata przez złego Dżina. Dzięki swej mądrości i przebiegłości Sindbad pokona wszelkie przeciwności losu i odnajdzie spokój i szczęście. Podczas tej ekscytującej drogi w magiczny sposób pokonujemy odległość i czas, odkrywamy wielkie tajemnice, zaskakujące przygody, dziwne baśniowe stwory, królów, okrutnych czarnoksiężników, zaklęcia i moc czarodziejskich talizmanów w baśniowej scenerii. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały barwne i dynamiczne przedstawienie, a równocześnie utrwalały zasady kulturalnego zachowania się w teatrze.