Green Monday 27.03.2023r z Happy Kindergarten

W dniu dzisiejszym (27.03.2023r.) przystąpiliśmy do realizacji „7 TRENINGÓW SZCZĘŚLIWEGO DZIECKA” w programie Happy Kindergarten , Polskie Centrum Optymizmu Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner
     Od dzisiaj, każde dziecko wchodząc do swojej sali przeszło przez DRZWI SZCZĘŚĆIA. Tym samym stali się przewodnikami podróży do SZCZĘŚLIWEGO DZIECIŃSTWA. Z tej okazji zostały przygotowane Drzwi Szczęścia oraz „przywitanki”. Wchodząc do sali każde dziecko ma możliwość wyboru sposobu przywitania się z Panią i innymi dziećmi. Uśmiech na twarzy pojawił się u każdego z nich Poniedziałek jest także naszym GREEN MONDAY . Tego dnia chcielibyśmy w szczególności dzielić się z innymi swoim szczęściem oraz pomysłami na szczęście. To dopiero początek naszej podróży. Relacja z kolejnych etapów podróży wkrótce .

Green Monday 27.03.2023r Happy Kindergarten