Blue Friday 31.03.2023r. z Happy Kindergarten

Dziś tj. 31.03.2023r zaliczyliśmy pierwszy BLUE FRIDAY!! Było rewelacyjnie. Polskie Centrum Optymizmu , Happy Kindergarten , Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner

Wszystkie grupy podzieliły się swoimi pomysłami na szczęście. Jak możemy oglądać na zdjęciach, tylko kolor był ten sam, a pomysłów na szczęście było tyle ile jest grup, aż 13 , a w każdej z nich co innego! Nasze Ambasadorki Happy Kindergarten stają na wysokości zadania. Są kreatywne i wiedzą co uszczęśliwi naszych „Małych Europejczyków”. To dopiero drugi tak wyjątkowy kolorowy dzień, a ciekawe co będzie dalej .
Kolejne dni pokażą nam dalsze działania naszych Ambasadorek HK i ich przedszkolaków, podczas kontynuacji 7 Treningów szczęśliwego dziecka. Do zobaczenia wkrótce.

Blue Friday 31.03.2023r z Happy Kindergarten