Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką w ramach Blue Friday z Happy Kindergarten

Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką w ramach Blue Friday Happy Kindergarten 14.04.2023r, ( Polskie Centrum Optymizmu , Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner )
  Urocze spotkanie w Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ! Dzieci z grupy: Tygryski, Słoneczka i Koteczki z Publiczne Przedszkole Nr 6 "Mały Europejczyk" mieli niezapomnianą okazję spotkać się z jedną z najbardziej znanych autorek literatury dziecięcej - Panią Zofią Stanecką.
Pani Zofia Stanecka to prawdziwa ikona literatury dla najmłodszych. Jej książki, takie jak "Świat według dziadka", "Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu" czy opowieści o Basi, dziewczynce z przedszkola i jej rodzinie, to klasyka, która przetrwała próbę czasu i wciąż zachwyca dzieci. Spotkanie z tak wyjątkową autorką było nie tylko fascynujące, ale również inspirujące dla naszych przedszkolaków.
Miejsce, w którym odbyło się to spotkanie, również było wyjątkowe. Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Garwolinie to ważne centrum kulturalne, które promuje czytelnictwo wśród dzieci i dorosłych. To miejsce, w którym każdy może odkrywać magię książek i rozwijać swoją pasję do czytania.
Spotkanie autorskie z Panią Zofią Stanecką miało wiele pozytywnych aspektów. Dzieci miały okazję wysłuchać fascynujących opowieści, zadawać pytania, a także poznać osobiście autorkę swoich ulubionych książek. To niewątpliwie niezapomniane przeżycie, które rozbudziło w naszych przedszkolakach miłość do literatury i kreatywności.
  Dziękujemy Pani Zofii Staneckiej za niezapomniane spotkanie, a także Miejsko-Powiatowej Bibliotece w Garwolinie za wspaniałą organizację tego wydarzenia. To było inspirujące spotkanie, które na pewno na długo zostanie w sercach naszych dzieci.

Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką w ramach Blue Friday