III Green Monday z Happy Kindergarten - 17.04.2023r.

Dzielimy się z Wami niesamowitymi przeżyciami z kolejnego poniedziałku - Green Monday, który odbył się w ramach programu Happy Kindergarten. Dzieci były ubrane w zielone bluzeczki, a sala przedszkolna zamieniła się w prawdziwy zielony raj!

Grupy dzieci miały okazję wziąć udział w wielu fantastycznych zabawach. Zaczęliśmy od zielonej gimnastyki, gdzie dzieci wykonywały różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, rozwijając swoje umiejętności ruchowe.  Następnie przedszkolaki miały możliwość bawić się klockami i tworzyć niesamowite budowle angielskie, rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność.
Nie zabrakło również zabaw muzycznych z kubeczkami do kodowania, które dostarczyły dzieciom wiele radości i pozwoliły na rozwijanie umiejętności rytmicznych.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zabawy sensoryczne i ścieżka sensoryczna, gdzie dzieci mogły rozwijać swoje zmysły poprzez różnorodne doświadczenia związane z dotykiem, wzrokiem i dźwiękiem.
Nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz przedszkola dzieci miały mnóstwo atrakcji. Ponadto, dzieci miały okazję pracować w naszych przedszkolnych ogródkach, ucząc się o roślinach i ich pielęgnacji. Jedna z grup nawet trenowała literki, rozwijając swoje umiejętności czytania w sposób kreatywny .
Największym jednak hitem tego dnia było wykonanie 21 pomysłów na szczęście! Dzieci z uśmiechami na twarzach wykonywały różnorodne zadania, które dawały im radość i satysfakcję. Emocje sięgały zenitu, gdy urodzinowe Słoneczko Montessori zaświeciło dla jednego z naszych jubilatów, sprawiając mu ogromną radość.
Dziękujemy Happy Kindergarten za niezapomniane doświadczenia i wspaniałe możliwości, które dają naszym dzieciom ten program. Takie poniedziałki Green Monday to prawdziwy skarb, który wzbogaca nasze przedszkolaki w nowe doświadczenia, rozwija ich umiejętności i pozwala na radosne spędzanie czasu razem!

Green Monday trzecie spotkanie z Happy Kindergarten