Dzień Dziecka oraz przekazanie plakatu "Szczęśliwego Grupa"

Wspaniały Dzień Dziecka w Przedszkolu Nr 6 "Mały Europejczyk"!
Dnia 1 czerwca dzieci z naszego przedszkola przeżywały niezwykłe chwile radości! Każda grupa ubrała się w kolorowe bluzeczki, a atmosfera była napełniona pozytywnymi emocjami.
Nasze małe skrzaty miały okazję uczestniczyć w fantastycznych zabawach sportowych, które prowadził trener Wojciech Zieliński z Akademii Młodego Piłkarza Progress. ( Wojciech Zieliński z Akademia Młodego Piłkarza Progres )
To jednak nie wszystko! Każda grupa przygotowała piękny plakat "Szczęśliwa grupa" zgodnie z założeniami Programu Happy Kindergarten . Jeden z tych wyjątkowych plakatów został przekazany na ręce Zastępcy Burmistrza - Alberta Barana oraz Sekretarza Cezarego Tudka.
W ramach wizyty w Urzędzie Miasta, dzieci z grupy Wiewióreczki miały również niezwykłą okazję zwiedzić różne pomieszczenia, w tym salę konferencyjną. To było niezapomniane doświadczenie dla naszych małych odkrywców!
Aby podziękować za wspaniałe przyjęcie naszych dzieci, każde z nich otrzymało słodki upominek, który wywołał jeszcze większe uśmiechy na ich buziach.
Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta oraz osobom, które odebrały plakat - Zastępcy Burmistrza, Albertowi Baranowi, oraz Sekretarzowi, Cezaremu Tudkowi. To było niezwykłe wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dzień Dziecka na sportowo oraz przekazanie plakatu Szczęśliwego Dziecka

.