Spotkanie przedszkoli na 600-lecie Garwolina

Dzień dobry
Chcemy się z Wami podzielić niesamowitymi wydarzeniem, które miało miejsce 6 czerwca na naszym ukochanym Stadionie Miejskim! Cztery wspaniałe Publiczne Przedszkola: "Mały Europejczyk", "Akademia Pana Kleksa", "Bajka" i "Plastuś" spotkały się tam. .
Najstarsze grupy reprezentowały przedszkola. Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały niesamowitą część artystyczną na obchody 600-lecia Miasta Garwolin ( Miasto Garwolin ). Ich występ był czymś, czego jeszcze długo nie zapomnimy! Śpiewały, tańczyły z piłkami i grały na pudełkach. Ich talent i energia były nie do opisania!
Cała ta niesamowita część artystyczna została uwieczniona przez Pana Dariusza Szubińskiego ( Fotoszubi - Fotografia ślubna ), który filmował te wyjątkowe chwile. Nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy efekt jego pracy w postaci fantastycznego filmu!
Chcemy również podziękować wszystkim dzieciom za ich niezwykłe zaangażowanie i ogromny wkład w przygotowanie tego wydarzenia. Spisaliście się na medal i fantastycznie się bawiliście! Wasze pasja i radość były widoczne na każdym kroku.
Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa dnia 18 czerwca 2023 roku (niedziela) o godzinie 12:30 do Parku 550-lecia, przy Pływalni Miejskiej Garwolanka, na występ naszych małych artystów z Przedszkoli. Będzie to niezwykłe przedstawienie, które pokazuje talent i kreatywność naszych przedszkolaków.
Bądźcie z nami i wspierajcie naszych małych artystów! To będzie niezapomniane wydarzenie, pełne uśmiechu, emocji i pozytywnej energii!

Spotkanie Przedszkoli Garwolińskich na 600-lecie Garwolina

#Garwolin600