Dyplom za udział w II edycji wyzwania Dzień Drzewa

Nasze przedszkole otrzymało dzisiaj dyplom od JA.nauczycielka potwierdzający udział w II edycji wyzwania z okazji Dnia Drzewa  #wyzwanieDzieńDrzewa

Aby zdobyć ten piękny dyplom, musieliśmy zabrać się do pracy i posadzić drzewo w ogrodzie przedszkolnym. Niezapomniane chwile spędziliśmy w towarzystwie Pani Dyrektor i leśnika, gdy razem z dziećmi zasadzaliśmy to wyjątkowe drzewo. Leśnik podzielił się z nami fascynującymi prelekcjami o drzewach, ucząc nas o ich znaczeniu i trosce o naszą planetę.
Dzięki takim aktywnościom, przedszkolaki zdobyły nową wiedzę i pokochały drzewa jeszcze bardziej!
Oto cele naszych zajęć: poznawanie natury, rozwijanie ekologicznej świadomości i dbanie o przyszłość naszej planety.
  Jesteśmy dumni z naszych małych ekologów!

Dyplom za udział w II edycji Dzień Drzewa

#DzieńDrzewa