"Zielony dla achondroplazji - Międzynarodowy Dzień Niskorosłości"

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ NISKOROSŁOŚCI

Dziś nasze przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Niskorosłości!  wspieramy całym sercem  Tiny_and_beautiful  Dzień powstał z inicjatywy amerykańskiej organizacji pozarządowej Little People of America.
Ten dzień ma na celu promowanie świadomości i wsparcia dla osób niskorosłych. Nasze przedszkole zaświeciło na zielono, symbolizując nadzieję i radość. Ubierając się na zielono, wyrażacie swoje wsparcie dla tych wspaniałych osób.
Chcielibyśmy podkreślić, że osoby z achondroplazją, hipoachondroplazją, pseudoachondroplazją i innymi dysplazjami kostnymi są takie same jak wszyscy inni. Dziś Panie nauczycielki przygotowały prezentacje i zabawy, które pomogły dzieciom zrozumieć, czym jest niepełnosprawność. Nasze przedszkole kładzie nacisk na edukację i empatię od najmłodszych lat.
Dzieci wyrażały dziś mnóstwo pozytywnych emocji uczestnicząc w zajęciach. To wspaniałe, że mogliśmy razem świętować różnorodność i uczyć się, jak być bardziej wyrozumiałymi i wspierającymi.

#zielonymi