Wyjście do kina "Wilga" w ramach programu Nowe horyzonty edukacji filmowej - poznajemy emocje - na film pt. "Pettson i Findus - mały kłopot, wielka przyjaźń".

7 listopada nasze niesamowite dzieciaki wybrały się do Kino "Wilga" Garwolin na seans "Pettson i Findus - mały kłopot, wielka przyjaźń", z ogólnopolskiego projektu"Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej". Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obejrzały animację "Pettson i Findus - mały kłopot, wielka przyjaźń", która w zabawny sposób porusza tematy istotne zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Pokazane emocje, zwłaszcza radość z wspólnego spędzania czasu, gotowania, jedzenia czy rozmów, to prawdziwa inspiracja do cieszenia się drobnymi radościami każdego dnia. Dodatkowo, dzięki uroczym postaciom - staruszkowi Petersonowi i malutkiemu kotkowi ‍⬛Findusowi, dzieci poznały moc prawdziwej przyjaźni. Na zakończenie wzięły udział w warsztatach, gdzie rozmawiały o wartościach przyjaźni i radości. To był magiczny dzień pełen edukacji i radości!

Wyjście do kina