"Dziś w przedszkolu gwar i wrzawa, bo z Misiem bedzie zabawa" - Światowy Dzień Pluszowego Misia ❤️ 2️⃣5️⃣.1️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣®️
Dzisiejszego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi kochanymi pluszakami
. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe i zielone . Każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Misiowej Krainie . Były zabawy, tańce przytulańce ze swoim misiem, a nawet misiowe kino w Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie . Dzieci również zapoznały się z historię Pluszowego Misia. Dzień minął w miłej i radosnej atmosferze i będzie długo w pamięci przedszkolaków.

Dziś w przedszkolu gwar i wrzawa, bo z Misiem bedzie zabawa