"Czekajcie cierpliwie, stańcie dookoła dziś Święty Mikołaj przyjdzie do przedszkola" - Mikołajki

"Czekajcie cierpliwie, stańcie dookoła dziś Święty Mikołaj przyjdzie do przedszkola"  - Mikołajki w przedszkolu - 6.12.2023r.

Dzisiaj był niezwykły dzień w naszym przedszkolu! Wizyta Świętego Mikołaja z Laponii była spełnieniem marzeń dla naszych dzieci. Już od listopada maluchy przygotowywały listy z marzeniami, a dzisiaj 13 wspaniałych Mikołajów przyjechało zabytkowym VW ( Marcin Gorbaczuk ), rozbudzając radość wszystkich!
Pani Dyrektor Halina Małgorzata Warczyńska serdecznie ich powitała, prowadząc do sali, gdzie czekały nasze wspaniałe dzieci. A co najlepsze? Naszi mali artyści przygotowały niespodziankę - śpiewały piosenkę o bałwanku i zatańczyły!
Po tych wspaniałych występach każdy Mikołaj odwiedził swoją grupę, rozdając uśmiechy i prezenty. To był magiczny dzień pełen radości i wzruszeń!