Film z Mikołajek 2023

Za nami mroźny , ale przyjemny Mikołajowy Dzień
Niech nasz film będzie jak prezent od Mikołaja  - otwórzcie go i poczujcie świąteczną moc!

Jak co roku 6 grudnia w przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nastrój Mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój przypominał, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci  z naszego przedszkola. Od samego rana w każdej grupie panowała radość i poruszenie. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków  Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia, wszystkie dzieci ubrane miały mikołajowe czapeczki. Gdy 13 gości Pani Dyrektor przyprowadziła do sali, na buziach przedszkolaków pojawił się ogromny uśmiech . Święci Mikołajowie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczali duże paczki  a w nich – dla każdego coś dobrego! Prezenty sprawiły wszystkim obdarowanym wiele radości a Mikołajowie obiecali, że odwiedzą nas za rok. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia  dzieci podziękowały i pożegnały każdego Mikołaja, który udał się w dalszą drogę. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda, tylko że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku .

...
.