„Złota gwiazdka na niebie świeci, mruga oczkiem dla wszystkich dzieci” - Warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców w grupie: 3,4,5-latków

⭐ „Złota gwiazdka na niebie świeci, mruga oczkiem dla wszystkich dzieci” - Warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców. ⭐W grupie 3-latków, 4-latków, 5-larków ‍‍ 18-21.12.2023r

⭐Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. ❤ Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to wszystko tworzy magiczny, niepowtarzalny świąteczny klimat. ⭐ Aby jeszcze mocniej podkreślić świąteczną atmosferę w naszym przedszkolu, zorganizowaliśmy warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców‍‍. Przy dźwiękach kolęd, dzieci wraz z rodzicami tworzyli przepiękne ozdoby oraz , wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności dekorowali pierniki. Dzieci spędziły z rodzicami wspaniały czas❤️, który wprowadził nas w nadchodzące Święta. Zachęcamy do jak najczęstszego spędzania wspólnego czasu w domu. Budując wzajemną więź, rozbudzając wyobraźnię, a przede wszystkim jest to okazj do wzajemnego, głębszego poznania.
❤️❤️❤️Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

✅️ Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego magicznego, świątecznego czasu, a jednocześnie zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej, gdzie w galeriach grup znajdziemy więcej pięknych zdjęć z małymi pociechami. ❤

Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami